OPINIE

 

Nasza przygoda związana z sesją wzięła się z potrzeby uchwycenia cudownego momentu życia w którym jesteśmy. Chcieliśmy zatrzymać w tej sesji uczucie którym jesteśmy połączeni, przyrodę która nas otacza i cieszy, radość życia którą mamy. To wszystko się udało dzięki Panu Janowi, który zatrzymał w fotografii wszystko. Teraz zachwycamy się oglądając cudny fotoalbum. Zarażamy znajomych którzy oglądają naszą sesję, aby poszli naszymi śladami, bo WARTO. A słysząc zachwyt znajomych myślę, że to nie będzie ostatnia sesja dla nas. Dziękujemy Panie Janie za pokazanie nowych możliwości:-)” 

Agnieszka i Paweł.

Bardzo jestem zadowolona ze współpracy z Panem Jane i ze zrobionych zdjęć. Jest naprawdę profesjonalistą i gdybym miała podjąć decyzję jeszcze raz na pewno wybrałam bym Jego. Jest osobą, która bardzo pomaga młodym w przygotowaniu do zdjęć, służy zawsze radą i pomocą. Zaciera się tak dystans między młodymi i Jego osobą. Zdjęcia odebraliśmy bardzo szybko. Jest bardzo zaangażowany w swoją pracę i daje z siebie wszystko.

Izabela Selenta i Piotr Ciniewski. 

Nie ma nic cenniejszego niż zatrzymani w kadrze najpiękniejszy momentów życia. Takim niezapomnianym i wyjątkowym wydarzeniem jest ślub. Studio de Girarda Pana Jana Myszkowskiego okazało się najlepszym wyborem dla uwiecznienia tego wydarzenia. Warto zdecydować się na taką inwestycję, żeby po latach móc wracać do tych pięknych chwil. Reportaż został wykonany tak, jak tego oczekiwaliśmy: profesjonalna, dynamiczna fotografia oddająca każdą chwilę, od momentu przygotowania, do zabawy weselne ze wszelkimi detalami. Największe wrażenie zrobiła na nas sesja plenerowa. Pan Jan jest dla nas niekwestionowanym mistrzem pleneru. Sposób w jaki fotografował młodą parę świadczy o jego niezwykłym wyczuciu artystycznym oraz doskonałym warsztacie. Na pewno nie jest to łatwa sztuka a efekty przerosły nasze oczekiwania. Dodatkowym atutem jest niezwykle przyjazna atmosfera oraz obsługa w Studiu de Girarda. Nie mogliśmy trafić lepiej ani też wymarzyć sobie piękniejszych fotografii. Wszyscy, którzy mieli okazję je oglądać są pod ogromnym wrażeniem. Pan Jan jest wspaniały człowiek, jego opanowanie dało się odczuć w tak ważnym dla nas dniu. Jeżeli będzie taka możliwość to skorzystamy z usług pana Jana na pewno jeszcze nie raz. Dziękujemy serdecznie i gorąco polecamy Studio de Girarda. Katarzyna i Krzysztof Król. Profesjonalizm i serce jakie Pan Jan wkłada w każde ujęcie najpełniej odzwierciedlają zdjęcia. Pokazywanie ich innym to zaszczyt. Nasze zadowolenie z pracy pana Jana jest tak ogromny, że uwiecznia każdą naszą rodzinną uroczystość. Wielki szacunek i uznanie dla efektów Pana pracy.

Asia Aga i Bartek Wilanowscy.

Z całego serca chcieliśmy polecić Studio de Girarda prowadzone przez cudownego fotografa Pana Jana Myszkowskiego, który nie dość że zapewnia idealny i wymarzony prezent w postaci albumu ze wspólnymi zdjęciami uwieczniającymi najważniejsze momenty w życiu całej rodziny, ale również zapewne świetnie spędzony czas, wiele uśmiechu i radości podczas wykonywania zdjęć. Jego opanowanie i profesjonalne podejście podczas sesji z najmłodszymi jest godne podziwu, niestraszne mu wielogodzinne eskapady z niemowlakami. Takiej sesji zdjęciowej i reportażu może nam pozazdrościć wielu znajomych. Sesja odbywają się bardzo oryginalnych i malowniczych sceneriach, a kreatywność fotografa nie zna granic. Przy każdym kolejnym projekcie zaskakuje nas swoimi autorskimi pomysłami.

Ewelina i Kamil Maciąg. 

,,Cokolwiek by się nie działo, uśmiechajcie się to będzie dobrze”. Taką radę dostaliśmy od fotografa. Wydawało mi się, że pewnie będzie ciężko, bo z dniem ślubu zawsze wiąże się dużo różnych emocji jeszcze więcej stresu. Optymistycznie zakładam więc, że na zdjęciach będę wyglądała bardziej na poirytowaną faktem istnienia absolutnie wszystkiego niż na szczęśliwą pannę młodą. Otóż nic bardziej mylnego. Pan Jan Myszkowski z pozoru nie co protekcjonalny, delikatnie ekscentryczny jak na artystę przystało, w 100% profesjonalny z głową pełną różnych pomysłów ale otwartą również na nasze, pomógł wprowadzić bardzo pozytywną atmosferę. W zasadzie nie było możliwości, żeby się cały czas nie uśmiechać. I faktycznie było dobrze. Na zdjęciach widać emocje, zostało uchwycone wiele szczegółów i ciekawych momentów, co w połączeniu z równie ciekawe i oryginalnymi ujęciami stworzyło nam naprawdę wspaniałą pamiątkę. Chętnie wracamy zarówno do zdjęć reportażowych jak i tych sesji plenerowej. Za każdym razem podobają nam się tak samo. Serdecznie polecam.

Marta Nadulska–Wójt i Mariusz Wójt.

Wszystkie zdjęcia Pana Jana są niezwykłe, inne niż zdjęcia fotografów, jakie oglądaliśmy. Te zdjęcia mają swoją ,,duszę” i opowiadają przepiękne historie. Nie są też standardowe, oklepane, nie są robione na tzw. ,, jedno kopyto”- każdy jest inne, indywidualne, zaskakujące. Każde spotkanie z takim fotografem napełnia człowieka ogromnym optymizmem. Dziękujemy za wspaniałe fotografie z najważniejszych momentów naszego życia.

Pozdrawiamy. Monika, Łukasz i Iga Szustakiewicz.  

Byśmy skłamali że wszystko było super choć efekt końcowy wynagrodził wszystko. Powiem krótko, Pan Jan dosłownie przeczołgał nas po Pradze. Były momenty kiedy mieliśmy dość ale się opłacało. Mamy wspaniałą pamiątkę i przeżyliśmy małą fajną przygodę do tego stopnia, że planujemy kolejny wyjazd do Berlina, żeby i tam odkryć kilka wspaniałych miejsc.

Dzięki Panie Janie Dominika i Marek.